Тепер у пивоварнях можна займатися йогою

27.08.2015 в 10:14 | Автор: Бахус
 

Фото: Тепер у пивоварнях можна займатися йогою.Пивоварна компанія Капітана Лоуренса в Ельмсфорді (штат Нью- Йорк, США) почала проводити уроки йоги, пригощаючи всіх бажаючих пивом власного приготування після фізичних вправ. Представники компанії впевнені, що хмільний напій позитивно впливає на весь тренувальний процес.

Після 90 хвилин йоги, всім учасникам пропонують закінчити заняття не хвилинкою медитації, а відправитися за келихом доброго пива. Інструктор Лорен Кроулі ( Lauren Crowley ) вже багато років вивчає питання, як хмільний напій впливає на ефективність вправ. Вона вважає, що їх правильне поєднання позитивно впливає на весь тренувальний процес. Для підтвердження своїх слів міс Кроулі посилається на недавню статтю в спеціалізованому «Журналі йоги» ( Yoga Journal ), де було сказано, що ячмінний солод має величезну силу антиоксиданту.*

У ході даного дослідження група фінських вчених вивчила зерно ячменю і різні сорти пива. Там вони виявили велику кількість фенольних сполук, які володіють силою тривалого антиоксиданту. Більше того, вони допомагають нормалізувати травлення, що є гарним доповненням до правильної практики асан і йоги.

Виходячи з цього, головний дослідник роботи — Юха-Маті Піхлаві — радить вживати сорти пива, зварених з ячмінним солодом, такі як лагер, ель або стаут. Пшеничне ж пиво, як правило, теж містить ячмінь, але, крім того, ще й пшеницю, рис або зерно, тому концентрація антиоксидантних з’єднань у них нижче. **

Варто відзначити, що йога в популярній пивоварні є лише однією їх багатьох заходів Капітана Лоуренса . По суботах і неділях у них представлено ще багато інших цікавих активностей . Є навіть спеціальний дворик для пива, де по вихідних звучить жива музика місцевих гуртів, пісні яких закінчуються солодко- гіркуватим солом віолончелі.

Усім відвідувачам пропонують різноманітні смаколики, але основний акцент роблять саме на різних видах пива, починаючи від популярних сортів, і закінчуючи лімітованими випусками елю і молочного стаута, зробленого з еспресо. Загалом в пивоварні Капітана Лоуренса представлено більше 12 сортів пива, які можна спробувати після занять йогою і на пікніках .

*Згідно опублікованій статті «Як пиво може підвищити ефективність ваших занять» ( How Beer Can Enhance Your Practice ) в « Журналі йоги» від 19 лютого 2015 року.

** Згідно з дослідженням, яке було опубліковано в «Журналі про Зернові культури» ( Journal of Cereal Science ) від листопада 2014.