Довершеність — ознака майстра

02.06.2014 в 12:38 | Автор: pr. Man
 

Фото: Нове рекламне відео пива «Старый Мельник из бочонка» під назвою «Довершеність – ознака Майстра!»Нове рекламне відео від торгової марки «Старый Мельник из бочонка» було представлено броварями з «Efes Ukraine» 2 червня 2014 року. Нове рекламне відео пива «Старый Мельник из бочонка», що з`явилося в українському телеефірі, має назву «Довершеність – ознака Майстра!».

Традиційно таємниці родинного пивоваріння передавалися від батька до сина, набуваючи довершеності з кожним поколінням. Але любов до своєї справи, майстерність та прагнення досягнути довершеності залишалися незмінними протягом сторіч.

Ця душевна відеоісторія розповідає про старого бровара та його синів. Про те, що вони змогли не лише зберегти, але й розвинути та вдосконалити сімейну справу, побували у різних країнах і відточили свою майстерність. Ставши визнаними броварами, вони створили особливе пиво — «Старый Мельник из бочонка», і вклали у нього душу, любов та найпрекрасніші спомини із дитинства.

Ковток «Светлого» нагадає про золото пшеничних полів, що тихо шелестять під вітром. Смак «Мягкого» — про квітучі лани, де так легко й безтурботно. «Бархатное» буде темним та насиченим, ніби літня ніч. А «Нефильтрованное» розкриє свою таємницю не кожному і не одразу — як і слід пиву з особливим характером. Такі різні – але зварені з майстерністю, якою варто пишатися.

Дивіться рекламне відео «Довершеність – ознака Майстра!» із 2 червня на всеукраїнських телеканалах, а також на офіційному YouTube каналі «Efes Ukraine».

Творча команда

Команда замовника: «Efes Ukraine»

  • Мете Юртсевер (Mete Yurtsever), маркетинг-директор «Efes Ukraine»;
  • Андрій Агапов, бренд-менеджер локальних марок «Efes Ukraine».
  • Леся Стехун, маркетинг-менеджер локальних марок «Efes Ukraine».

Агенція: РА «Ясно»

Тарас Ложенко, Ліна Дегтярьова, Яна Терещенко, Олеся Шелудько, Максим Черняєв, Анна Розіна

Продакшн: «COLORFILM»

  • Продюсер — Яна Плітенко;
  • Режиссер — Filip Marczewski;
  • Оператор — Ярослав Пілунський.

Пост-продакшн: «Baker Street Post».

Музичний продакшн: «Baker Street Sound».


Error thrown

Call to undefined function related_posts()