Efes Ukraine почала імпорт бренду Efes Pilsener з Туреччини

07.09.2015 в 8:07 | Автор: pr. Man
 

Після недовгої паузи, пивоварна компанія Efes Ukraine відновила імпорт пива Efes Pilsener: відомого середземноморського бренду №1 у світі. Із вересня 2015 р. поставки до України здійснюються з Туреччини, батьківщини марки Efes Pilsener.

Назва Efes Pilsener відома практично кожному, хто бодай одного разу побував на Середземному морі. Смак цього пива нагадує про приємні та безтурботні моменти життя. І нам приємно прикрасити оксамитовий сезон цього року поверненням Efes Pilsener до торговельних точок України,

— говорить Олександр Антонець, бренд-менеджер преміальних марок Efes Ukraine.

  • Efes Pilsener – світле пиво, що вариться з відбірних натуральних інгредієнтів з використанням технології низового бродіння.
  • Характеристики: щільність 11.4%, міцність 5%.
  • Реалізується в Україні у скляній пляшці 0.5 л.

Efes Pilsener – Середземноморське пиво №1 у світі (за даними Euromonitor International, дослідження обсягу споживання пива у 2013). Середземноморське пиво визначається як пиво, що походить з країни, яка межує з Середземним морем (Албанія, Алжир, Боснія та Герцеговина, Греція, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Італія, Кіпр, Ліван, Лівія, Мальта, Марокко, Монако, Сирія, Словенія, Туніс, Туреччина, Франція, Хорватія, Чорногорія).