«Океан Ельзи» продовжує концертний тур за підтримки «Львівського»

19.08.2014 в 11:08 | Автор: pr. Man
 

Фото: «Океан Ельзи» продовжує концертний тур за підтримки «Львівського».Культовий український гурт «Океан Ельзи» знову вирушає у турне містами України на честь свого 20-річчя, а пиво «Львівське» вже традиційно дарує можливість шанувальникам доброї музики потрапити на один із концертів. Для цього потрібно взяти участь у новій промо-акції від ТМ «Львівське».

24 серпня у Львові на стадіоні «Львів-Арена» «ОЕ» відіграють концерт до Дня незалежності України, після чого вже у вересні вирушать з ювілейними концертами по п’яти містам країни. 27 вересня на них чекатиме Івано-Франківськ, 28 вересня — Вінниця, 30 вересня — Суми, 2 жовтня — Запоріжжя, і останній концерт туру «ОЕ» дасть 3 жовтня у Черкасах.

«Львівське» підтримає концертний тур «Океану Ельзи», а також подарує можливість своїм споживачам виграти омріяні квитки на двох на музичне дійство. Для того щоб взяти участь у новій промо-акції від першого українського пива, потрібно придбати пиво «Львівське 1715» в акційних пляшках, знайти під кришкою спеціальний код, відправити його за допомогою sms на короткий номер 8884 або зареєструвати на сайті www.lvivske.com. Слід зазначити, що під кришками також можна буде знайти та отримати мільйони пляшок пива «Львівське 1715» ємністю 0,5 л.

Починаючи з 15 серпня, відбуватимуться розіграші подарунків — квитків на двох на один з концертів «Океану Ельзи». Пам’ятайте, чим більше зареєстрованих кодів, тим більше шансів отримати подарунки.

Більше деталей про нову промо-акцію пива «Львівське» можна знайти на сайті www.lvivske.com. Акція діє з 15 серпня до 30 вересня 2014 року на всій території України.

Тарас Маципура, менеджер з маркетингу компанії «Carlsberg Ukraine»:

Пиво «Львівське» традиційно підтримує найкращу українську музику. Цього року ми співпрацюємо з легендарним українським гуртом «Океан Ельзи». Любов до їхньої музики об’єднує мільйони українців різних поколінь, тому ми вирішили подарувати усім шанувальникам колективу можливість потрапити на концерти та відчути неймовірні емоції та рокову енергетику. Беріть участь в акції, і вам обов’язково усміхнеться вдача!