У Києві відбудеться нагородження переможців міжнародного дегустаційного конкурсу пива і безалкогольних напоїв

26.08.2015 в 13:10 | Автор: pr. Man
 

Фото: У Києві відбудеться нагородження переможців міжнародного дегустаційного конкурсу пива і безалкогольних напоїв.28 серпня 2015 Українська галузева компанія з виробництва пива, безалкогольних напоїв і мінеральних вод «Укрпиво» проведе церемонію нагородження переможців XVІІІ Міжнародного дегустаційного конкурсу.

Сам конкурс на кращий напій був проведений в рамках Всеукраїнської акції «Свято пива 2015 року» 12-13 серпня в офісі компанії «Укрпиво». Переможці визначалися шляхом закритої дегустації всіх поданих зразків. Перед конкурсом міжнародне експертне журі розповіло представникам ЗМІ, за якими критеріями визначаються переможці і на що дегустатори звертають увагу в першу чергу. Результати конкурсу будуть оголошені тільки 28 серпня вже на самому урочистому нагородженні, де переможці і отримають пам’ятні призи.

Всеукраїнська акція «Свято пива 2015» була ініційована українською галузевою компанією «Укрпиво», щоб ще раз привернути увагу до зростаючих стандартів виготовлення пива, безалкогольних напоїв, мінеральних, питних вод і солоду, відзначити кращих виробників і зібрати всіх представників пивної та безалкогольної індустрій для спілкування з журналістами та обговорення актуальних питань.

Урочиста церемонія нагородження пройде 28 серпня в 11.00 на території виставки «Акко Інтернешнл» (проспект Перемоги 40 -Б). Всім представникам ЗМІ вхід вільний.