Львівська галерея мистецтв прийме виставку живопису «Зрілість», організовану з нагоди 300-річчя Львівської пивоварні

13.10.2015 в 10:02 | Автор: pr. Man
 

Фото: Львівська галерея мистецтв прийме виставку живопису «Зрілість», організовану з нагоди 300-річчя Львівської пивоварні.У жовтні 2015 року Львівській пивоварні, яка входить до складу компанії Сarlsberg Ukraine, виповнюється 300 років. На честь ювілею найстаріша броварня України спільно з Львівською національною галереєю мистецтв ім.Б.Г.Возницького відкриває виставку «Зрілість», на якій вперше побачать світ раритетні полотна портретного живопису XVII-XVIII ст.

Виставка «Зрілість» відбудеться у приміщенні Львівської галереї мистецтв (м.Львів, вул. Стефаника, 3) та буде відкрита для всіх бажаючих протягом одного місяця – з 16 жовтня до 16 листопада включно. Ціна вхідного квитка – 10 гривень.

На виставці представлені картини відомих митців, переважно італійської, іспанської та австрійських шкіл живопису, а також роботи невідомих художників періоду XVII-XVIII століття. Виставковий проект розроблений з точки зору заглиблення в матерію часу, культурних цінностей та ідеалів. Для виставки були обрані портрети зрілих людей, що у свій час досягли найвищого духовного, фізичного й інтелектуального розвитку та визнання у суспільстві. Серед них монахи, імператори, королі та прості люди. Деякі полотна вперше «побачать світ»!

Мистецька цінність запропонованих портретів полягає в тому, що вони стали безкомпромісним літописом свого часу, в якому з надзвичайною об’єктивністю і глибокою художністю розкрито не лише образ окремої людини, але духовну та емоційну наповненість періоду XVII-XVIII століть.

Спільна виставка Львівської пивоварні та Львівської національної галереї мистецтв ім.Б.Г.Возницького отримала підтримку з боку Міністерства культури України, голови Львівської ОДА та міського голови Львова.

Андрій Садовий, мер міста Львова:

Приємно, що у місті є підприємства, які не тільки виготовляють якісний продукт, є крупними роботодавцями й добросовісними платниками податків, але і здійснюють свій внесок у розбудову міста. Гарним прикладом є Львівська пивоварня. Протягом трьох століть броварня є невід’ємною частиною історичної спадщини Львова і реалізовує чимало проектів, які направлені на розвиток міста. Виставка «Зрілість», яку ініціювала пивоварня – це ще одне місце, де львів’яни та гості міста зможуть збагатитися духовно. Важливо, аби у непростий для країни час люди мали змогу культурно відпочити, отримати справжнє задоволення від прекрасних творів митців. Вітаю організаторів і гостей виставки з відкриттям і бажаю, аби запал до створення чудових проектів набирав нових обертів.

Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine:

На честь ювілею пивоварні ми вирішили зробити подарунок львів’янам та гостям міста, організувавши разом із Львівською національною галерею мистецтв ім. Б.Г.Возницького виставку «Зрілість». Маємо надію, що виставка сподобається відвідувачам і вони матимуть можливість зануритися та відчути невимовну енергетику представлених робіт. І, звичайно, розділити з нами радість святкування 300-річчя Львівської пивоварні.

Лариса Возницька-Разінкова, директор Львівської національної галереї мистецтв ім. Б.Г. Возницького:

Картини, які представлені сьогодні у залах Львівської національної галереї мистецтв – це особливе надбання митців, вони несуть велику історичну і культурну цінність і ми надзвичайно раді, що сьогодні цими шедеврами мають змогу помилуватися всі бажаючі. Від імені нашого музею висловлюю слова вдячності Львівській пивоварні за такий чудовий проект. Атмосфера, яка панує у залах галереї просто неймовірна, її варто відчути, нею варто насолодитися…