«Чайка Discovery»: колекційний коньяк зі смаком відкриттів

21.08.2015 в 18:04 | Автор: pr. Man
 

Фото: Презентация коллекционного коньяка «Чайка Discovery».Спеціально для поціновувачів колекційних напоїв Одеський коньячний завод (ТМ «Шустов») випустив перші шість релізів ексклюзивного коньяку «Чайка Discovery». Для їх створення використовується особливий коньячний спирт, що пройшов фінішний етап витримки в найбільш атмосферних місцях країни.

Виявляється, унікальність місця витримки значно впливає на смак, аромат і навіть міцність коньячного спирту. Навіть якщо один і той же коньячний спирт в однакових дубових бочках залишити на протилежних полицях у погребах витримки, він вийде зовсім різним за ароматом, смаком і міцністю. Бочка дихає через пори деревини, вона вдихає кисень і видихає агресивні спирти. Відбувається з’єднання і перевтілення, народжуються смак і аромат – так старіє коньяк, і в різних місцях він старіє по-різному.

Унікальність фінішування коньячного спирту ми використали при створенні нових колекційних коньяків «Чайка Discovery». Таку назву обрано не випадково: вона красномовно виражає ідеологію, закладену в основу нашої концепції. Кожна лімітована серія являє собою справжню квінтесенцію того особливого місця, якому вона присвячена,

– зазначає бренд-амбасадор бренду «Шустов» Сергій Дяченко.

Останні місяці витримки коньячного спирту для колекційних коньяків «Чайка Discovery» відбуваються у найбільш атмосферних місцях країни, що вирізняються найсильнішою енергетикою. На сьогоднішній день вже вийшло шість релізів – усі серії випущені обмеженим накладом у 99 номерних пляшок. Першими місцями витримки коньячних спиртів стали Києво-Печерська Лавра, Печера Нордмана, Одеські катакомби, Запорізька Січ (острів Хортиця), Актовський каньйон і Почаївська Лавра. Так, для створення однієї з серій бочка з коньячним спиртом була поміщена в Лаврські підземелля, що мають особливу атмосферу і неймовірно позитивну енергетику, заради якої туди приїжджають туристи і паломники з усього світу.

Усього буде випущено 37 релізів «Чайки Discovery» – по 99 пляшок кожен. Унікальний коньяк представлений тільки в «Музеї коньячної справи Шустова» – на сьогоднішній день вже продано 480 пляшок. Покупці лімітованого коньяку залишають свої контакти в журналі реєстру номерних пляшок «Чайка Discovery». Таким чином, інші колекціонери за бажанням можуть зв’язатися з ними і викупити той чи інший реліз або потрібний номер пляшки.

Ніхто з коньячних будинків Франції і тим більше України не проводив проектів такого масштабу,

– зазначає Сергій Дяченко.

Такі інновації повертають нас у минуле, де бере початок все те, що ми зараз маємо і відчуваємо.

Марочний коньяк «Чайка» виробляється на Одеському коньячному заводі з 1952 року – з власних коньячних спиртів підприємства. До складу купажу входять коньячні спирти віком 8-10 років. Завдяки довгій витримці в дубовій бочці коньяк має багатий бурштиновий колір, м’який злагоджений смак і тонкий квітково-кремовий букет.