«Efes Ukraine» став найкращим заводом групи «Anadolu Efes»

24.04.2015 в 2:25 | Автор: pr. Man
 

Фото: «Efes Ukraine» став найкращим заводом групи «Anadolu Efes».Пивоварний завод «Efes Ukraine» переміг в конкурсі «Efes Champions 2014», який проводився міжнародною групою «Anadolu Efes» серед своїх підприємств. Український підрозділ «Efes» отримав перемогу в номінації Best Brewery («Найкраща пивоварня»).

Міжнародна група «Anadolu Efes» представлена у 16 країнах. Пивоварний бізнес «Efes» розвиває у Грузії, Казахстані, Молдові, Росії, Туреччині та Україні. У змаганні «Efes Champions» у 2014 році брали участь 15 пивоварних заводів групи «Efes». Кращого з кращих обирали за трьома основними показниками: ефективність виробництва, сталий розвиток підприємства та якість продукції.

Кожен з показників, у свою чергу, складався із низки індексів та коефіцієнтів, таких як ефективність роботи ліній розливу, оптимізація використання води та електроенергії на декалітр готового продукту, якість функціонування ліній упаковки, безперебійне виробництво, відсутність інцидентів і т.п.

За підсумками 2014 року пивоварний завод «Efes Ukraine» набрав максимальну загальну кількість балів та посів перше місце за поточними показниками серед усіх заводів пивоварної групи «Efes».

Зокрема, «Efes Ukraine» продемонстрував найкращі результати серед заводів групи з економії електроенергії, витраченої на виробництво одного декалітра пива (2.58 кВтч/дал, що на 4% менше показника 2013 року), а також за викидом парникових газів, рівень якого зменшився на 4% порівняно із минулим роком. Окрім того, завдяки оптимізації виробничого процесу, завод «Efes Ukraine» знизив втрати екстракту, а роботу ліній розливу пива у банку та КЕГи на заводі «Efes Ukraine» визнали найкращою за якістю упаковки готової продукції.