У Львові відбудеться гучний «ФЕСТИВАЛЬ ЛЬВІВСЬКОГО»!

03.08.2015 в 15:51 | Автор: pr. Man
 

Фото: У Львові відбудеться гучний «ФЕСТИВАЛЬ ЛЬВІВСЬКОГО»!Цього року найстарішій броварні України – легендарній «Львівській пивоварні» – виповнюється 300 років. На честь ювілею ТМ «Львівське» підтримує та запрошує усіх шанувальників пива на грандіозний фестиваль, що відбудеться 22-23 серпня 2015 року у стародавньому місті Лева.

«Львівська пивоварня» – найстаріша пивоварня у Львові та Україні з 300-річною історією. З давніх-давен тут варилося славне львівське пиво, завдяки якому стародавнє місто поступово перетворилося на пивну столицю нашої країни, а львівські пивні традиції стали частиною європейської пивної культури.

Саме тому гості цьогорічного фестивалю зможуть познайомитися ближче з культурними особливостями та пивними традиціями Львова та Європи: скуштувати різні українські й іноземні сорти пива та страви, дізнатися про пивні ритуали, послухати та потанцювати під гарну живу музику відомих колоритних українських та іноземних гуртів.

Відвідувачі свята зможуть взяти участь у кулінарних майстер-класах та спробувати свої сили у приготуванні страв з пивом чи до пива. Окрім того кожен матиме можливість зробити багато яскравих та нестандартних фото на пам’ять у різноманітних фотозонах. Зі сцени гостей заходу розважатимуть відомі ведучі – Фагот та Фоззі (гурт «ТНМК»).

Впродовж двох днів фестивалю заплановано виступи відомих виконавців та гуртів: DZIODZIO, Брати Гадюкіни, Babylon Circus (Франція), J.B.O. (Німеччина), ТНМК, MAD HEADS, GIPSY SKA (Бельгія) та інші.

Свято буде проходити на території парку Б. Хмельницького, що у Львові. Вартість за вхід на фестиваль буде символічною – лише 20 гривень, виручені кошти будуть витрачені на благодійність.

Андрій Отрощенко, Віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine:

«Львівська пивоварня» – невід’ємна частина історичної спадщини Львова. Cаме тому на честь 300-річчя броварні ТМ «Львівське» підтримає «ФЕСТИВАЛЬ ЛЬВІВСЬКОГО». Ми очікуємо, що 22-23 серпня захід збере тисячі прихильників доброго пива та гарних веселощів. ТМ «Львівське», генеральний спонсор свята, щиро запрошує усіх охочих з різних куточків країни на фестиваль, аби разом підняти келихи справжнього українського пива за 300-річний ювілей «Львівської пивоварні»!