«Шустов» вшанував знаменитих одеситів

09.09.2015 в 8:20 | Автор: pr. Man
 

Фото: Одеський коньячний завод випустив серію колекційних коньяків «Знамениті одесити».Одеський коньячний завод випустив серію колекційних коньяків «Знамениті одесити». На підприємстві зазначають, що проект покликаний розвивати культуру колекціонування коньяку «Шустов» в Україні.

Випуск лімітованих серій колекційних коньяків вже давно став традицією для найвідоміших коньячних домів Франції. Практично щороку вони випускають невеликі серії унікальних коньяків, які може спробувати лише незначна частина шанувальників. Сьогодні ця традиція починає приживатися і в Україні – завдяки коньячному бренду «Шустов».

Однією з перших лімітованих колекцій бренду стала серія «Знамениті одесити». Вона включає чотири іменних релізи, кожен з яких випущений обмеженим накладом – усього 24 пляшки. Колекційні релізи присвячені чотирьом відомим особистостям, які зіграли важливу роль у розвитку Одеси та її популяризації у світі. Це артист і музикант Леонід Утьосов, градоначальник Одеси Луї-Олександр Федорович Ланжерон, засновник Одеси і автор першого генплану міста Хосе де Рібас, а також Генерал-губернатор Півдня граф Михайло Семенович Воронцов.

Усі пляшки пронумеровані вручну і внесені в книгу реєстру «Шустов». В основі колекційних іменних коньяків – коньячний спирт купажу 1980, 1981, 1984 і 1987 років, який 11 років старів в бочках з лемузенського дуба.

Також у найближчому майбутньому стартують ще дві лімітовані серії коньяку «Одеса»«Бандитська Одеса» та «Легендарна архітектура Одеси», а також limited edition коньяку «Золотий Дюк»«Знаки Зодіаку».

За словами бренд-амбасадора ТМ «Шустов» Сергія Дяченко, колекційні серії дають можливість споживачам стати учасниками Клубу колекціонерів «Шустов», відчути свою значимість і, звичайно ж, купити бездоганний подарунок з Одеси за доступною ціною.
У жовтні буде розроблений і випущений каталог колекційних релізів від «Шустова», що додасть ще більшу цінність лімітованим пляшкам. Придбати колекційний шустівський коньяк можна виключно у фірмовому магазині Музею коньячної справи Шустова – в Одесі, на Мельницькій, 13.