«Львівська пивоварня» відзначає 296 річницю

14.10.2011 в 13:27 | Автор: pr. Man
 

Фото: Львівська пивоварня (Львовская пивоварня)14 жовтня «Львівська пивоварня», яка з давніх часів є одним із головних символів міста Лева, відзначає свій День народження. Цього року найстарішій броварні країни виповнюється 296 років.

«Львівська пивоварня», яка зараз є частиною однієї з найпотужніших пивоварних компаній України «Carlsberg Ukraine», була заснована у 1715 році на прохання графа Станіслава Потоцького, і саме з цього періоду почався відлік часу, відколи в Україні почали варити справжнє українське пиво — «Львівське».

За 296 років своєї історії броварня перетворилася в одне з найпотужніших підприємств галузі регіону та всієї країни. «Carlsberg Ukraine» загалом та «Львівська пивоварня» зокрема є сумлінними платниками податків, що не раз відзначалось професійною спільнотою у різноманітних рейтингах та конкурсах.

Наприклад, у 2010 році «Львівська пивоварня» перерахувала в бюджети всіх рівнів 147,2 млн. грн. податків та зборів. Слід зазначити, що підприємство також є великим роботодавцем міста — сьогодні на пивоварні працює 334 співробітники.

Зараз на «Львівській пивоварні» варять для усього Західного регіону такі улюблені мільйонами українців сорти пива, як «Славутич», «Львівське», «Балтика», «Арсенал», «Хмільне», а також «Квас Тарас». Також пивоварня радує шанувальників своєї продукції і ексклюзивними сортами справжнього українського пива — на честь 755-річчя Львова підприємство випускало лімітовані серії «Ювілейне» та «Львівське Високий Замок».

2011 рік ознаменувався для Львівської пивоварні багатьма важливими подіями. Зокрема, навесні 2011 року на честь дня міста перше українське пиво «Львівське» урочисто відкрило у Львові перший в Україні пам’ятник пивоварам. Влітку цього ж року на ринку України з’явилось нове нефільтроване пиво — «Львівське Білий Лев», яке відразу ж отримало «Гран-Прі» за високу якість світлого нефільтрованого пива на ХIV Міжнародному органолептичному конкурсі пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних і питних вод. Крім того, до ювілейної двадцятої річниці незалежності України, ТМ «Львівське» подарувало мешканцям та гостям славетного Львова особливий подарунок — «Око Лева» — телескоп, що був встановлений на оглядовому майданчику гори Високий замок. Тепер кожен охочий може розгледіти у деталях весь історичний центр цього древнього міста.

Роман Головня, в.о. директора «Львівської пивоварні»:

Працюючи на «Львівській пивоварні» неможливо не пишатись цим фактом. Підприємство, де традиції пивоваріння накопичувались століттями, сьогодні є одним із найпотужніших гравців пивного ринку України та безперечним лідером у Західному регіоні.

Ми докладаємо свої знання, свої зусилля та безцінний досвід наших попередників задля того, щоб щодня наші споживачі та прихильники «Львівського» могли насолоджуватись справжнім смаком пива. Ми активно беремо участь у соціальному житті рідного міста, адже недарма Львівська пивоварня вважається історичною спадщиною Львівщини.