«Укрпиво» проведе XVІІІ Міжнародний дегустаційний конкурс

07.08.2015 в 8:01 | Автор: pr. Man
 

Фото: «Укрпиво» проведе XVІІІ Міжнародний дегустаційний конкурс.Українська галузева компанія з виробництва пива, безалкогольних напоїв і мінеральних вод «Укрпиво» проведе XVІІІ Міжнародний дегустаційний конкурс, де члени журі визначатимуть якість напоїв і будуть відбирати кращі зразки для нагородження.

Міжнародна дегустація пройде 12-13 серпня о 10:00 за адресою вул. Мала Житомирська, 3-А в Києві.

Її проведуть експерти, які повинні будуть проявити справжню майстерність і визначити найбільш якісні зразки продукції. Відповідно до положення проведення конкурсу, кожному члену комісії буде надана окрема кабінка для роботи із зашифрованою продукцією. Для конкурсу були відібрані окремі зразки пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних, питних вод і пивоварного солоду. Оцінювати зразки учасників будуть іноземні експерти з Молдови та Білорусії, разом з українськими членами комісії. Урочисте нагородження переможців заплановане на кінець серпня.

Дегустаційний конкурс цього року налічує рекордну кількість учасників, які подали зразки своєї продукції для оцінки. У їх число також входить багато незалежних міні-заводів з виробництва пива, які не є членами галузевої компанії «Укрпиво». Всі бажаючі також ще мають можливість брати участь у конкурсі, оскільки прийом заявок ще відритий.

Подати свою продукцію можуть всі юридичні та фізичні особи, які готові надати документи, що підтверджують якість та відповідність продукції правилам участі у дегустації.

Більш детальна інформація вказана на сайті конкурсу.