Американський репер Xzibit «прокачав» Z-Games

28.08.2015 в 9:26 | Автор: pr. Man
 

Фото: Американський репер Xzibit «прокачав» Z-Games.Популярний курорт Затока в Одеській області став новим місцем проведення спортивно-музичного фестивалю Z-Games, який раніше проводився в Криму в рамках «КаZантипу». Беззмінним партнером проекту виступила «Хортиця», що підтримує Z-Games вже кілька років поспіль.

Сьогодні Z-Games є фактично єдиним проектом в Україні, де змагаються і виступають спортсмени-екстремали практично всіх напрямків. Зміна місця проведення анітрохи не вплинула на зниження популярності фесту. За словами організаторів, Z-Games V став найбільш масштабним за всі п’ять років існування. Цього року сюди з’їхалися близько півтори тисячі спортсменів з країн колишнього СНД, Польщі, Грузії та Великобританії. У загальній складності аудиторія фестивалю-2015 досягла десяти тисяч чоловік.

Серед інших рекордів Z-Games V – п’ятдесятиметрова рампа для учасників скейтпарку, що сьогодні є найбільшою в Європі. А також єдина в Україні повітряна «подушка» для фрістайл-стрибків. Програма цього року включала екшн-шоу за участю світових зірок спорту, етап міжнародних екстремальних змагань з Dirt Jumping, змагання та майстер-класи з десятка екстремальних дисциплін.

Дуже насиченою була музична частина фесту – виступи в рамках Z-Games V збирали тисячі гостей. Щовечора проводилися музичні вечірки від бренду «Хортиця» і найпрогресивніших київських клубів, а також концерти хедлайнерів – Noise MC, Brutto, Otorvald, Tesla Boy. Найбільш очікуваною подією стало шоу від американського репера і ведучого телепроекту «Тачка на прокачку» Xzibit, який вперше виступав на території колишнього СНД.

Без зайвої скромності скажу, друзі, що це було нереально круто! Xzibit дійсно прокачав Z-Games,

– так написав на своїй сторінці в Facebook ведучий Олександр Педан, який виступив співорганізатором проекту.

Однією з найбільш примітних «фішок» зони відпочинку на фесті став встановлений прямо на пляжі інноваційний фотобокс «Хортиця». Близько півтисячі знімків відобразили яскраві емоції, що завдяки «живим» роздрукованим фото надовго залишаться в пам’яті учасників Z-Games V.