Коктейльне мистецтво нового бару від «Шустов»

24.05.2015 в 23:30 | Автор: pr. Man
 

Фото: Коктейльне мистецтво нового бару від «Шустов».Перший виїзний «Бар Шустов» успішно дебютував на найвідомішому гастрономічному фестивалі від проекту «Вулична Їжа». За три дні масштабний open-air відвідало більше 20 тисяч столичних гурманів, для яких професійні бармени готували спеціальні авторські коктейлі на основі справжніх шустовських коньяків.

На цей раз «Міське Свято Їжі 2.0» порадувало гостей івенту не тільки міксом улюблених вуличних ресторанів, але й новими виїзними барами. Справжнім відкриттям фестивалю став дебют коньячного «Бару Шустов». Тут гостям фуд-корту пропонували всі покоління справжніх українських коньяків, а також унікальні коктейлі на їх основі. Цінителі благородних напоїв насолоджувалися відпочинком під вишукані звуки саксофону й із задоволенням робили селфі-фото за допомогою фірмового фотобоксу.

Авторські коктейлі від «Бару Шустов» столичні гурмани назвали справжнім прикладом гастрономічного мистецтва. Представлені в барі мікси розробили спеціально для купажу коньяку «Шустов 4*», букет якого відмінно поєднувався з цитрусовими фрешами та бітерами, а також кавовими, банановими й ангостурними нотами.

Також в рамках фестивальної програми Шустов-експерти взяли участь в ознайомлювальних професійних дегустаціях, що стали головною особливістю фуд-івенту. Гостям представили ексклюзивні новинки вітчизняного коньячного ринку – новий бренд «Жванецький» та лімітовану серію коньяків «Чайка Discovery Finish Limited Edition».

На професійних дегустаціях відвідувачі спробували три унікальні купажі «Чайка Discovery». Для їх створення використовувалися особливі коньячні спирти, фінішний етап витримки яких пройшов в найбільш незвичайних місцях планети – Одеських катакомбах, Печері Нордмана і Печерах Києво-Печерської Лаври. На найголовнішому завершальному етапі витримки коньячні спирти «бачили і чули» все, що відбувається навколо, просочуючись особливим духом та історією цих місць.

Сьогодні придбати ексклюзивні коньяки, представлені на дегустаціях фестивалю, можна у фірмовому магазині «Музею коньячної справи Шустова» – в Одесі на Мельницькій, 13 або в інтернет-магазині shustovgifts.com.