Компанія Efes отримала три золоті медалі за якість пива

28.08.2015 в 13:42 | Автор: pr. Man
 

Фото: Компанія Efes отримала три золоті медалі за якість пива.28 серпня 2015 року було оголошено результати XVIII Міжнародного дегустаційного конкурсу пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод. Продукція Efes отримала три золоті медалі конкурсу.

Конкурс відбувається щорічно за підтримки галузевої компанії «Укрпиво», що об’єднує українських виробників пива, солоду та безалкогольних напоїв. Цього року в конкурсі брали участь 32 підприємства пивобезалкогольної галузі, які надали на дегустацію 114 зразків своєї продукції, в тому числі 86 зразків пива. Оцінки виставляли професійні дегустатори з Білорусі, Молдови та України.

Цього року компанія Efes надала на дегустацію три бренди з міжнародного портфоліо Anadolu Efes:

  • Efes Pilsener – середземноморське пиво №1 у світі;
  • Miller Genuine Draft – преміальне американське пиво, відоме більш ніж у 60 країнах світу;
  • Amsterdam Navigator – популярний міжнародний бренд міцного пива з 20-річною історією.

Усі три марки отримали високі оцінки експертного журі та золоті медалі за «Високу якість пива іноземного виробника».

Вищеназвані бренди виробляються на заводах пивоварної групи Efes в Туреччині та імпортуються до України компанією Efes Ukraine.
Оцінка конкурсних зразків відбувалася методом «сліпої» дегустації, при якому експертам невідомо, якої торговельної марки пиво вони дегустують. Оцінювався весь комплекс органолептичних показників напоїв: зовнішній вигляд, колір, смак, аромат та консистенція.