Efes Ukraine почала імпорт бренду Efes Pilsener з Туреччини

07.09.2015 в 8:07 | Автор: pr. Man
 

Після недовгої паузи, пивоварна компанія Efes Ukraine відновила імпорт пива Efes Pilsener: відомого середземноморського бренду №1 у світі. Із вересня 2015 р. поставки до України здійснюються з Туреччини, батьківщини марки Efes Pilsener.

Назва Efes Pilsener відома практично кожному, хто бодай одного разу побував на Середземному морі. Смак цього пива нагадує про приємні та безтурботні моменти життя. І нам приємно прикрасити оксамитовий сезон цього року поверненням Efes Pilsener до торговельних точок України,

— говорить Олександр Антонець, бренд-менеджер преміальних марок Efes Ukraine.

  • Efes Pilsener – світле пиво, що вариться з відбірних натуральних інгредієнтів з використанням технології низового бродіння.
  • Характеристики: щільність 11.4%, міцність 5%.
  • Реалізується в Україні у скляній пляшці 0.5 л.

Efes Pilsener – Середземноморське пиво №1 у світі (за даними Euromonitor International, дослідження обсягу споживання пива у 2013). Середземноморське пиво визначається як пиво, що походить з країни, яка межує з Середземним морем (Албанія, Алжир, Боснія та Герцеговина, Греція, Єгипет, Ізраїль, Іспанія, Італія, Кіпр, Ліван, Лівія, Мальта, Марокко, Монако, Сирія, Словенія, Туніс, Туреччина, Франція, Хорватія, Чорногорія).


Error thrown

Call to undefined function related_posts()