Генеральний директор Carlsberg Ukraine знову обраний до Ради директорів Американської торгівельної палати

08.12.2015 в 9:16 | Автор: pr. Man
 

Фото: Евгений Шевченко назначен генеральным директором «Carlsberg Ukraine».Вже другий рік поспіль Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine, обирається до Ради директорів Американської торгівельної палати в Україні. 3 грудня у Києві відбулися щорічні загальні збори членів Палати, де учасники першими змогли дізнатися про склад нової Ради Директорів, а також поспілкуватися з вищим керівництвом компаній-членів Палати й дипломатами.

Американська торгівельна палата є однією з найактивніших і найвпливовіших громадських неприбуткових бізнес-асоціацій в Україні. Місія Палати – підтримувати дієвий діалог між бізнесом і владою (B2G), постійно створювати можливості для розвитку бізнесу (В2В), а також просувати Україну в світі як привабливий напрямок для інвестицій (B2U). Рада директорів Американської торгівельної палати обирається щорічно. Цього року до її складу балотувалися 32 кандидати, з яких шляхом голосування було обрано 15 представників, до числа яких увійшов і генеральний директор Carlsberg Ukraine.

Євген Шевченко вступив на посаду генерального директора пивоварної компанії Carlsberg Ukraine в лютому 2014 року. Раніше протягом двох років він працював на позиції віце-президента з продажів компанії «Балтика», що входить до складу датської групи компаній Carlsberg Group. У період з 2008 по 2012 рр. Євген обіймав посаду генерального директора Carlsberg Uzbekistan. До цього протягом двох років Євген очолював компанію «Алдаріс» (Латвія).

Відзначимо, що Американська торгівельна палата розпочала свою діяльність в Україні у 1992 році. Спочатку місією Палати було налагодження зв’язків між представниками міжнародного бізнесу в Україні та забезпечення високого рівня їх інформаційного забезпечення. З розвитком і появою нових міжнародно-орієнтованих бізнес-груп в Україні, спектр завдань Палати постійно розширювався. Сьогодні організація співпрацює у питаннях торгівлі, комерції та економічних реформ з урядом України та її партнерами, з метою захисту інтересів компаній-членів Палати з понад 50 країн світу.

Євген Шевченко, генеральний директор компанії Carlsberg Ukraine:

Я вдячний всім, хто підтримав мою кандидатуру. Переконаний, що членство в Американській торгівельній палаті допомагає бізнес-спільноті спільно захищати і відстоювати права та інтереси у взаємодії з владою. Зараз економіка країни переживає непрості часи. Тому для представників великого та малого бізнесу дуже важливо знайти правильні шляхи вирішення існуючих проблем, підтримувати діалог з владою, щоб створити кращі умови для розвитку бізнесу та покращити інвестиційний клімат України в цілому. В якості свого внеску в діяльність Палати, я готовий використовувати всі свої знання і досвід для реалізації кращих бізнес-практик та розвитку української економіки.