На «International Beer Challenge» у Великій Британії визначать кращі зразки пива з усього світу

16.07.2015 в 15:47 | Автор: pr. Man
 

Фото: На «International Beer Challenge» у Великій Британії визначать кращі зразки пива з  усього світу.30 липня у Великій Британії розпочнеться перший етап конкурсного відбору одного з найпрестижніших щорічних пивних змагань світу — «International Beer Challenge». 19-й раз поспіль у Лондоні зберуться найкращі представники пивної галузі, котрі попередньо надали свої напої для оцінки журі. Щороку заявки на участь надходять із близько 30 країн світу.

Дегустація пройде у два етапи. На першому всі сорти пива — ель, лагер, стаут, портер, пшеничне та спеціальні сорти — оцінить судова колегія. Зразки, що наберуть максимальну кількість балів, перейдуть до другого етапу дегустації, де їх буде оцінювати спеціальна суддівська колегія супер-фіналу, визначаючи сорти, гідні найвищих нагород.

Традиційно до складу експертної комісії увійдуть професіонали з найрізноманітніших галузей: пивовари, рітейлери, імпортери, представники ЗМІ, а також високопрофесійні вузькоспеціалізовані експерти з континентальної Європи.

Судді ретельно оцінять кожен екземпляр напою, враховуючи його зовнішній вигляд, аромат, смак та післясмак, перш ніж обговорити свої висновки з іншими членами журі та досягнути консенсусу щодо вручення медалі. Нагорода «International Beer Challenge» – визнаний в усьому світі знак якості як для виробника, так і для споживача, тож отримання медалі від вимогливих критиків вважається справжнім досягненням.

Також у день дегустації спеціальна колегія журі збереться для оцінки учасників у номінації «Кращий дизайн упаковки». Переможців будуть визначати за такими критеріями, як первинний вплив, оригінальність, креативність, інноваційність та відповідність цільовій аудиторії.

Серед нагород конкурсу – золоті, срібні та бронзові медалі, спеціальні відзнаки від журі, а також звання абсолютного переможця «International Beer Challenge».

Детальніше познайомитися з конкурсом та його результатами можна на офіційному сайті – www.internationalbeerchallenge.com.

Слід зазначити, що в Україні також ось уже 18-й раз буде проходити Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, організатором якого виступає галузева компанія «Укрпиво». Крім спеціалістів «Укрпива», у журі беруть участь авторитетні закордонні дегустатори. Конкурсне оцінювання зразків продукції провідних виробників проводиться експертною комісією у форматі сліпої дегустації. Урочисте нагородження переможців конкурсу відбудеться 28 серпня 2015 року.