У Києві пройшов чемпіонат світу з самогоноваріння

05.11.2015 в 9:48 | Автор: pr. Man
 

Фото: У Києві пройшов чемпіонат світу з самогоноваріння.У Samogon Bar на Подолі відбувся масштабний національний «Самогон фест. Чемпіонат світу з самогоноваріння». На дегустацію кращих видів самогону зібралися близько ста гостей та учасників конкурсу з усієї України.

Протягом декількох тижнів у процесі попередніх сліпих дегустацій члени експертного журі розбирали заявки і рецептури зразків, які надіслали на конкурс майстра самогоноваріння з усієї України та ближнього зарубіжжя. До складу журі увійшли відомий ресторатор Андрій Задорожний, бізнесмен Олександр Меламуд, блогер Володимир Петров і незалежний експерт Олександр Мордович.

У результаті до фіналу конкурсу потрапили тільки 20 видів самогону міцністю вище 45 градусів. Серед них – дві рецептури ексклюзивного самогону від бренду «Первак»«Первак традиційній» і «Первак на абрикосах», які увійшли до числа кращих напоїв-фіналістів.

Окрім професійної дегустації, вечір порадував гостей Samogon Bar веселою вечіркою, присвяченою національним традиціям самогоноваріння, і частуваннями від народного бренду «Первак». Оригінальні welcome drink і яскраві фотозони у гостьовому дворику ресторану створювали відмінний настрій і веселу невимушену атмосферу на фінальному змаганні всенародних майстрів самогоноваріння.

Після успіху на «Самогон фесті» бренд «Первак» планує випустити лімітовану партію ексклюзивного міцного напою за рецептами кращих конкурсних зразків, який стане унікальною пропозицією на українському ринку.

Яскраві фото Чемпіонату світу з самогоноваріння гості вечора можуть знайти у фотозвіті на сторінці бренду «Первак».