«Львівське» презентувала книгу британського письменника Піта Брауна

24.07.2013 в 14:05 | Автор: pr. Man
 

Фото: Пит Браун представляет свою книгу «Встретимся в пабе».23 липня у львівському ресторані «Mons Pius» за підтримки першого українського пива ТМ «Львівське» відбулася презентація книги відомого британського пивного письменника, журналіста та блогера Піта Брауна. Робота британця отримала назву «Зустрінемось у пабі», мова в ній йде про пабну культуру Британії та історію бурштинового напою.

Під час презентації, яка зібрала представників ЗМІ з різних куточків України, британський пивний експерт розповів про історію європейського пивоваріння, особливості та культуру споживання пива, а також гастрономічні традиції поєднання пінного напою з різними стравами. Та, звичайно ж, Піт Браун презентував журналістам свою книгу, яка була видана в нашій країні українською та російською мовами за підтримки ТМ «Львівське».

У рамках заходу також відбулися автограф-сесія з Пітом Брауном та дегустація усіх сортів пива з лінійки «Львівського», яка сьогодні представлена 7-ма видами («1715», «Світле», «Живе», «Міцне», «Портер», «Білий Лев», «Дубова діжка»). А про історію українського пивоваріння та особливості галицької кухні розповів Ігор Лильо — відомий історик, журналіст, автор пивних екскурсійних маршрутів стародавнім містом Лева.

Бренд «Львівське» активно сприяє розвитку пабної пивної культури в Україні. Популяризуючи книгу Піта Брауна, «Львівське» розповідає історію формування не тільки українських традицій споживання пива, а й інших країн світу. Адже історія пивної культури, описана у книзі «Зустрінемось у пабі», — це надзвичайна розповідь, що охоплює період у п’ять тисяч років та декілька континентів. До речі, невдовзі кожен бажаючий зможе отримати книгу британця, взявши участь у конкурсі від ТМ «Львівське» на сторінці бренду в Facebook.

Слід зазначити, що британець Піт Браун є одним із найавторитетніших письменників Англії: він веде колонки для «The Economist» і «The Guardian», публікується у фахових виданнях пивної та сидрової індустрії, складає щорічний звіт про британський ринок діжкового елю, видає книги. У 2009 році письменницький талант Піта Брауна отримав офіційне підтвердження: він був нагороджений премією Майкла Джексона «Gold Tankard». А Британська гільдія пивних письменників назвала його письменником року двічі — у 2009 і 2012 роках.

Світлана Веселовська, керівник відділу зв’язків із громадськістю компанії «Carlsberg Ukraine»:

Пиво «Львівське» завжди дарує шанувальникам справжнього пива можливість не тільки насолодитися бурштиновим напоєм найвищої якості, але й доторкнутися до історії пива та дізнатися більше про культуру його споживання. У книзі Піта Брауна, з якою завдяки ТМ «Львівське» зможуть познайомитися й жителі України, зібрано багато цікавих фактів про пиво та особливості його історії та споживання в Англії. Слід зазначити, що зовсім скоро знайти твір «Зустрінемось у пабі» можна буде у громадських бібліотеках найбільших міст, точках буккроссингу* у Львові та інших містах України.

*Буккроссинг — це ні що інше, як «кругообіг» книг. Людині надається можливість безкоштовно взяти книгу для читання, при цьому обов’язково повернувши її на місце. Процес повинен бути постійний, щоб якомога більше людей змогли прочитати цікаву книгу. Сьогодні в Україні створено ряд спільнот, які активно популяризують всесвітній рух і залучають українців  до традиції ділитися книгами.