У Пальмі-де-Майорці пройшов забіг любителів пива

22.10.2015 в 15:06 | Автор: pr. Man
 

Фото: У Пальмі-де-Майорці пройшов забіг любителів пива.У Пальмі-де-Майорці пройшов забіг клубу Beer Runners, в якому взяли участь понад 1200 любителів хмільного напою та здорового способу життя.

На початку жовтня 2015 року в Пальмі-де-Майорці, столиці найбільшого острова Балеарського архіпелагу, пройшов забіг клубу Beer Runners, в якому взяли участь понад 1200 активних членів спільноти. Всі вони полюбляють поєднувати здоровий спосіб життя і насолоду своїм улюбленим хмільним напоєм. Дистанція в 5 км була подолана усіма учасниками з легкістю і без зусиль. Участь у таких забігах безкоштовна, потрібно тільки мати достатню фізичну підготовку для подібної дистанції і розділяти цінності організаторів. Трійка переможців отримала пам’ятні призи, хоча і решта учасників теж були винагородженні: для всіх бажаючих на фініші були приготовлені снеки і різноманітні сорти пива для частування.

Про Beer Runners

Всесвітній рух Beer Runners – це особиста ініціатива американця Девіда Ейпріла (David April), який у 2007 році в Фіштауні (район у Філадельфії, США) організував біговій клуб під назвою «Fishtown Beer Runners». Це було перше співтовариство, де можна було поєднувати, здавалося б, зовсім різні речі: разом з друзями або однодумцями пробігти п’ятикілометровий крос, а потім усією компанією направитись в місцевий бар і випити келих пива для відновлення сил.

З тих пір Beer Runners збираються щочетверга і бігають від двох до п’яти кілометрів по прямій, в напрямку місцевого паба, де вони полюбляють втамовувати спрагу крафтовим пивом. Кілька років тому Девіда Ейпріла запросили в Іспанію поділитися своїм досвідом успішного поєднання любові до пива і до бігу. Так з’явилося відділення клубу Beer Runners в Іспанії. Крім Іспанії, філії Beer Runners існують і в інших країнах, таких як Канада, Австралія, Бразилія.

У кожній країні є свої особливості у проведенні забігів. Наприклад, Даніель Куантро Родрігес (Daniel Quintero Rodríguez), організатор руху Beer Runners в Іспанії, розповів наступне:

В Іспанії ми організовуємо «quedadas» (маленькі зустрічі, щоб потренуватися разом). Всі ці зустрічі проходять у багатьох іспанських містах і в середньому їх відвідують 10-40 наших постійних членів. Крім того, ми організовуємо окремі забіги, в яких вже беруть участь від 1000 до 5000 учасників. Звичайно, нас підтримує «Cerveceros de España» (об’єднання провідних виробників пива в Іспанії). Але для нас Beer Runners – це, в першу чергу, громадський забіг.

Карлос Сантьяго Сальвадор (Carles Castillejo Salvador), популярний іспанський спортсмен і один з активістів Beer Runners також зазначає:

Ми намагаємося організовувати тренування щотижня. А великі забіги проходять два рази на рік. І, незважаючи на те, що кількість постійних членів клубу не така вже й велика, на самі забіги приходить неймовірна кількість людей і з кожним роком їх стає все більше і більше. Це не може не тішити.