Працівники «Львівської пивоварні» прибрали парк імені Івана Франка

21.11.2014 в 12:37 | Автор: pr. Man
 

Фото: Працівники «Львівської пивоварні» прибрали парк імені Івана Франка .У п’ятницю, 7 листопада 2014 року, робітники «Львівської пивоварні» організували волонтерську акцію з прибирання парку імені Івана Франка у Львові. У результаті акції у парку було зібрано 240 мішків опалого листя.

«Львівська пивоварня» продовжує піклуватися про збереження природних та культурних надбань рідного міста. Напередодні свого 300-річного ювілею підприємство реалізовує низку ініціатив, що мають на меті зробити рідне місто чистішим і привабливішим. Наприкінці вересня команда працівників пивоварні провела акцію з відновлення лавок ТМ «Львівське» у центрі міста, а на цей раз броварня організувала прибирання однієї з історичних пам’яток Львова — парку імені Івана Франка, що розташований навпроти будівлі Національного університету ім. І. Франка та якому, за історичними джерелами, вже понад чотири століття. Це один із найдавніших муніципальних парків Європи, а також улюблене місце для прогулянок городян і туристів.

Ось уже майже 300 років «Львівська пивоварня» є справжнім символом міста Лева й активно займається благодійною діяльністю, допомагаючи культурній столиці України збільшувати свою туристичну привабливість. Протягом останніх років за участю Львівської пивоварні у місті були встановлені лавочки на центральних вулицях Львова (пр-т. Свободи, пл. Ринок, вул. Краківська, Галицька, Театральна). За сприяння підприємства у місті з’явився перший в Україні пам’ятник броварю. Завдяки ТМ «Львівське» у місті було реалізовано ряд арт-проектів. На будівлі «Львівської пивоварні» на одній із стін відродилася славетна 300-річна історія пивоваріння, а у середмісті на вул. Лесі Українки з’явився величезний 3D-живопис, який відображає багату історію броварства Львова. На площі Коліївщини створені зображення представників різних ремісничих об’єднань Львова 17-18 століть, що були об’єднані у арт-галерею під відкритим небом «Вікна в минуле».

Світлана Веселовська, Віце-президент з комунікацій «Carlsberg Ukraine»:

«Львівська пивоварня» бере активну участь у соціальному житті міста та докладає усіх зусиль для збереження його культурної спадщини та гарного вигляду. Ми всіляко мотивуємо та підтримуємо прагнення та ініціативи наших співробітників щодо екологічної відповідальності, що окрім того є чудовим засобом зміцнення командного духу.