Сьогодні «Поляна» відкриється у Львові

14.07.2011 в 10:08 | Автор: pr. Man
 

Фото: «Поляна» відкриється у ЛьвовіУ Львові відкривається перший виномаркет всеукраїнської мережі «Поляна», яка вже здобула популярність сотень тисяч українців завдяки незмінно високому сервісу обслуговування і якості напоїв.

14 липня 2011 — у Львові (вул. Січових Стрільців, 2) відбудеться відкриття першого в місті виномаркету «Поляна» з широким асортиментом алкогольних та безалкогольних напоїв.

Це третій магазин мережі в західному регіоні — перший був відкритий в Луцьку, другий — у Чернівцях. Станом на 14 липня кількість виномаркетів в мережі «Поляна» налічуватиме 30 магазинів в 14 регіонах країни. І це не остаточна цифра. У розширенні мережі компанія «Поляна України Груп» продовжує політику освоєння нових регіонів.

Якщо раніше Львів був відомий своїми кав’ярнями і бездоганно звареною кавою, то тепер він стане популярним і для винних гурманів, які гідно оцінять якість вин «Поляни» і в подарунок близьким будуть везти не тільки пакет ароматної кави, а й пляшку гарного вина!,

— говорить директор львівського виномаркету «Поляна» Андрій Харчишин.

Тому, плануючи екскурсію до Львова, не забувайте відвідати нову визначну пам’ятку міста — виномаркет «Поляна» за адресою: вул. Січових Стрільців, 2.

Двері новий виномаркет відкриє 14 липня та всіх відвідувачів і покупців за старою доброю традицією очікують приємні подарунки і сюрпризи!