Відбулося нагородження кращих публікацій про пиво в 2015 році

13.10.2015 в 9:11 | Автор: pr. Man
 
Фото: Відбулося нагородження кращих публікацій про пиво в 2015 році.

Північноамериканська гільдія письменників про пиво оголосила переможців Третьої щорічної премії для письменників, блогерів, телеведучих та авторів на недавньому Великому фестивалі пива в Денвері, штат Колорадо.

З 24 по 26 вересня в Денвері пройшов щорічний Великий фестиваль пива Америки (The Great American Beer Festival), який відвідало понад 50 000 туристів з усіх куточків світу. Його частиною стало вручення премії Північноамериканської гільдії письменників про пиво (The North American Guild of Beer Writers) за краще висвітлення хмільного напою та пивоварної індустрії. Нагороди роздавали в 9 різних категоріях. Цього року всі матеріали були систематизовані не по формату, а за темами публікацій.

Золото в категорії «Кращий блог» отримав Браян Рос (Bryan Roth) разом зі своїм он-лайн порталом «Ось чому я п’яний» (This Is Why I’m Drunk). «Кращим подкастом», який висвітлює пивну індустрію, назвали «Нестандартне приготування пива з ведучими Ендрю Гіллом і Елісон Кадді» (Strange Brews, hosts Andrew Gill and Alison Cuddy). Ще одна, не менш цікава категорія: «Кращі статті про їжу» дісталася цього року Джеф Сіолетті (Jeff Cioletti) і її статті «Ажіотаж: як уникнути хитрощів в приготуванні пива» (Feeding Frenzy: Avoiding Gimmicks in Culinary-themed Beers). Премію за «Кращу публікацію про подорож» отримав Віл Хавкес (Will Hawkes) з видання «The Washington Post» зі статтею «Дюссельдорф проти Кельна: мої два раунди в дружньому німецькому пивному бою» (Dusseldorf vs. Cologne: My two rounds of a friendly German beer bout), а Сара Беннет (Sarah Bennett) з видання «The LA Weekly» удостоїлася нагороди за «Кращу коротку замітку» з матеріалом «Доктор теології вірить у пивоваріння» (A theology Ph.D is putting his faith in brewing). Публікації знаходяться у вільному доступі, тому всі бажаючі можуть ознайомитися з роботами переможців на сайтах видань.

Північноамериканська гільдія письменників про пиво має представників в США, Канаді, Великобританії та Коста-Ріці. Членство в гільдії відкрито для всіх письменників і авторів, які висвітлюють новини про пиво та пивну індустрію. З моменту її утворення та проведення щорічного конкурсу публікацій, гільдія прагне привернути увагу до пива і індустрії в цілому, підвищити стандарти підготовки матеріалів та забезпечити безперервну освіту для фахівців-практиків цієї сфери.