Херсонщина приєдналась до програми «Спортивну Україну будуємо разом!»

02.11.2011 в 14:06 | Автор: pr. Man
 

Фото: Херсонщина приєдналась до програми «Спортивну Україну будуємо разом!»1 листопада у м. Гола Пристань відбулося офіційне відкриття боксерського залу в щойно побудованому Палаці Спорту. Зала була оснащена сучасним спортивним обладнанням у рамках національної соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!».

Організатори програми — Фонд братів Кличків та міжнародний бренд «Nemiroff» — продовжують інвестувати в спортивну інфраструктуру України, відкриваючи вже 7-у спортивну залу!

Палац Спорту у м. Гола Пристань (Херсонська обл.) був оголошений одним із трьох цьогорічних переможців соціальної програми «Спортивну Україну будуємо разом!». Основними критеріями відбору залу стала його доступність для занять кожного охочого. Важливу роль також відіграли територіальне розташування спорткомплексу, його значення для регіону, можливість і гарантія безкоштовного відвідування після ремонту.

Боксерський зал у місті Гола Пристань отримав від організаторів боксерське знаряддя та найсучасніший стаціонарний ринг. Організатори програми «Спортивну Україну будуємо разом!» сподіваються, що новий боксерський зал стане гарною площадкою для проведення щорічних чемпіонатів з боксу, на які з’їжджатимуться спортсмени з різних регіонів України. На сьогоднішній день секцію боксу у місті відвідують понад 50 спортсменів різних вікових категорій з міста та району. Вихованці є учасниками змагань районного, обласного, всеукраїнського масштабу. Серед них є неодноразові чемпіони Херсонської області та чемпіони України.

Найбільша перевага програми «Спортивну Україну будуємо разом!» — це те, що вона дає альтернативу. Кожен сам обирає свій шлях. Але набагато легше зробити вірний вибір, коли є з чого обирати. Разом із нашим партнером, Фондом братів Кличків, ми пропонуємо сьогоднішній молоді обрати шлях чемпіонів як альтернативу вулиці та бездіяльності. Хто знає, можливо, майбутні чемпіони України та світу виховуються у одному з залів, відкритих у рамках нашої програми. А можливо й те, що вони тренуватимуться у залах, які ми відкриємо в майбутньому,

— зазначив голова Наглядової ради компанії «Nemiroff» Олександр Глусь.

Програма «Спортивну Україну будуємо разом!» покликана зробити спорт доступним для всіх українців незалежно від віку, статі та фінансових можливостей. Тому заняття у новій боксерській залі проводитимуться безкоштовно.

Можливість безкоштовно займатися спортом має бути у кожного. Адже спорт універсальний – він надає можливість не лише підкорити спортивний Олімп, але й бути бадьорим та здоровим. Бажаю, щоб це місце було не лише спортивним майданчиком для всіх охочих одягнути боксерські рукавички, але й і осередком прихильників здорового способу життя,

— сказав Віталій Кличко.

Всеукраїнська соціальна програма «Спортивну Україну будуємо разом!», що стартувала у 2007 році, покликана зробити спорт більш доступним для українців, незалежно від місця їх проживання, віку та статку. На території України в містах Коломия (Івано-Франківська обл.), Хмельницький, Переяслав-Хмельницький (Київська обл.), Маріуполь (Донецька обл.), Немирів (Вінницька обл.) та Тернопіль вже успішно працюють сучасні боксерські зали. Як зазначають тренери спортсменів, реконструкція та обладнання залів сучасним устаткуванням сприяли значним спортивним успіхам молоді.

Цього року в рамках програми «Спортивну Україну будуємо разом!» буде також відкрита боксерська зала у місті Жмеринка (Вінницька обл.).