«100 кращих товарів України»

01.11.2011 в 20:59 | Автор: Бахус
 

Фото: Всеукраїнський конкурс «100 кращих товарів України».Всеукраїнський конкурс «100 кращих товарів України» («100 лучших товаров Украины») проводиться щорічно під патронатом Президента України відповідно до Указу Президента України від 23.02.2001 №113 «Про заходи щодо підвищення якості вітчизняної продукції», постанови Кабінету Міністрів України від 16.11.2001 №1502 «Про щорічний Всеукраїнський конкурс якості» та Концепції державної політики у сфері управління якістю продукції (товарів, робіт, послуг), затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.08.2002 р. № 447-р.

Конкурс проводиться з метою об’єднання зусиль, спрямованих на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяння впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління якістю та задоволенню потреб і очікувань споживачів.

Методологія оцінки та критерії, за якими відбирають продукцію для участі у державному конкурсі «100 кращих товарів України», враховують якість і конкурентоспроможність продукції, рівень органолептичний властивостей, наявність або відсутність претензій з боку споживачів і контролюючому органів, використання сировини і матеріалів, рівень стабільності показників якості, податкову дисципліну підприємства, громадська думка про підприємство та багато іншого.

Таким чином, конкурс «100 кращих товарів України» не рекламує бренди, а зазначає ті підприємства, які випускають продукцію найвищої якості і чия майстерність може служити прикладом для інших і допомагає споживачеві дізнатися всі переваги саме цього продукту.