До 300-річчя «Львівської пивоварні» «Львівське» оновило етикетку

16.10.2014 в 9:52 | Автор: pr. Man
 

Фото: До 300-річчя «Львівської пивоварні» «Львівське» оновило етикетку.14 жовтня найстаріша броварня України — «Львівська пивоварня» — відзначила своє 299-річчя. А вже у наступному році легендарна броварня святкуватиме 300-літній ювілей. До цієї визначної події ТМ «Львівське» оновила дизайн етикеток продукції, відтепер їх доповнює елемент із зображенням числа «300» та лева — емблеми першого українського пива й символу стародавнього міста.

Етикетки в оновленому дизайні прикрашають популярні сорти торгової марки — «Львівське 1715», «Львівське Світле» та «Львівське Міцне». Пиво зі згадкою про 300-річний ювілей вже з’явилося у продажі та представлене на всій території України як у скляних, так і в пластикових пляшках.

Нагадаємо, що легендарна «Львівська пивоварня» була заснована у 1715 році з дозволу графа Станіслава Потоцького. Саме це підприємство майже одразу стало одним із найпотужніших виробників пива та увійшло до трійки найкращих пивоварень Австро-Угорської імперії. Тож вже 299 років пройшло з того часу, відколи в Україні почали варити справжнє українське пиво — львівське.

На сьогоднішній день лінійка бренда представлена 7 сортами: традиційними «Світле», «1715», «Міцне» та «Портер», спеціальним «Різдвяне», а також преміальними новинками «Robert Doms Богемський» та «Robert Doms Віденський».

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії «Carlsberg Ukraine»:

Ми всі знаходимося у передчутті визначної події, якою може пишатися Україна. Адже зберегти незмінну якість продукції протягом трьох століть — це дійсно велике досягнення. Сподіваємося, що нова етикетка допоможе шанувальникам хорошого пива вже сьогодні розділити з нами радість передчуття 300-річного ювілею «Львівської пивоварні», а в 2015 році — разом його відсвяткувати.