Горілку на спирті «Пшенична сльоза» почали випускати в Україні

16.11.2015 в 13:10 | Автор: pr. Man
 

Фото: Горілку на спирті «Пшенична сльоза» почали випускати в Україні.Держпідприємство «Укрспирт» уклало ексклюзивний контракт з ЛГЗ «Хортиця» на поставку спирту нового покоління «Пшенична сльоза». Згідно стандартам якості, він вважається найкращим з чотирьох існуючих видів спирту. Розлив горілки «Хортиця» на спирті «Пшенична сльоза» стартував на початку листопада.

Як раніше повідомлялося в ЗМІ, в Україні винайдений спирт нового покоління «Пшенична сльоза», визнаний кращим у світі. Це єдиний спирт, який виробляється виключно з хлібного зерна на основі пшениці. На думку експертів галузі та фахівців «Укрспирту», ​​він має відмінні смакові характеристики, не викликає похмілля і за чистотою значно перевершує закордонні стандарти. За інформацією джерел на алкогольному ринку, винаходом українських розробників вже зацікавився європейський виробник алкоголю. В Україні ексклюзивний контракт на закупівлю спирту «Пшенична сльоза» отримав лікеро-горілчаний завод «Хортиця».

Експерти підкреслюють, що спирт «Пшенична сльоза» – не масовий, а скоріше нішевий продукт. Причина тому – висока вартість сировини (а це добірна пшениця) і жорсткі вимоги до технічного оснащення підприємств. Лише поодинокі заводи технологічно готові виробляти і використовувати цей спирт. Сьогодні весь обсяг спирту «Пшенична сльоза», що випускається, закуповується ЛГЗ «Хортиця» – зазначають в «Укрспирті». Таким чином, горілка «Хортиця» є єдиною в Україні і в світі, яка виготовляється на основі спирту «Пшенична сльоза».

Основна перевага спирту «Пшенична сльоза» – його максимальна чистота. Вченим вдалося значно знизити в ньому вміст таких мікродомішок як альдегіди, метанол, ефіри, сивушні масла. Завдяки цьому горілка на основі спирту «Пшенична сльоза» має поліпшені смакові характеристики, а після її вживання немає похмілля.

Численні лабораторні дослідження показали, що в горілці на основі спирту «Пшенична сльоза» істотно менше метанолу і альдегідів, ніж у горілці на спирті «Люкс». Саме ці мікродомішки викликають головні болі і похмільний синдром,

– пояснює директор Інституту споживчих експертиз Юрій Чорнобривець. Примітно, що горілка на спирті «Пшенична сльоза» перевершує за чистотою інші міцні напої. Від усіх інших горілок на ринку вона відрізняється чистим округленим ароматом і м’яким смаком – підкреслюють експерти.

За словами виробників, на основі спирту нового покоління будуть випускатися не окремі позиції, а вся лінійка бренду. Вже найближчим часом «Хортиця» на основі спирту «Пшенична сльоза» з’явиться у продажу як у великих торговельних мережах, так і в роздрібних магазинах.