Ісаак Шепс стане Президентом ВАТ «Пивоварна компанія “Балтика”» і Старшим віце-президентом «Carlsberg Group» у Східній Європі

28.10.2011 в 11:42 | Автор: pr. Man
 

Фото: Ісаак Шепс стане Президентом ВАТ «Пивоварна компанія "Балтика"» і Старшим віце-президентом «Carlsberg Group» у Східній Європі«Carlsberg Group» повідомляє, що Ісаак Шепс очолить пивоварну компанію «Балтика», яка є значною частиною бізнесу Групи.

В даний час він займає позицію Президента «Carlsberg UK» (Великобританія). Пан Шепс буде також членом Виконавчого Комітету «Carlsberg Group» і відповідати за діяльність Групи в Східній Європі на посаді Старшого віце-президента.

Ісаак Шепс приступить до нових обов’язків з 1 грудня 2011 року та змінить на цій посаді Антона Артем’єва, чинного Президента ВАТ «Пивоварна компанія «Балтика» і Старшого віце-президента «Carlsberg Group» у Східній Європі, який залишиться членом Ради директорів «Балтики».

Й. Б. Расмуссен, Президент та Голова Правління «Carlsberg Group», так прокоментував це призначення:

Антон Артем’єв і його команда зробили «Балтику» справжнім лідером російського пивного ринку. Незважаючи на важку ринкову ситуацію, «Балтика» знаходиться у виграшному положенні, щоб скористатися можливостями для зростання, що існують на російському ринку.

Ісаак Шепс дуже добре себе зарекомендував у компанії «Carlsberg», працюючи як у Південно-Східній Європі, так і у Великобританії. Я впевнений, що його сильні лідерські якості, фокус на операційній діяльності, а також різносторонній досвід роботи на міжнародному рівні буде корисним як для «Балтики», так і у Східній Європі.

Ісаак Шепс прийшов у компанію «Carlsberg UK» у жовтні 2008 року. За час його роботи на цій посаді компанія потроїла свій прибуток і наростила частку з 13% до 15% на ринку, який демонстрував падіння, а в 2010 флагманський бренд «Carlsberg» став найбільшим пивним брендом у сегменті off-trade у Великобританії.

За попередні три роки його роботи в якості президента «Carlsberg South East Europe» компанії вдалося преміалізувати бренди середньоцінового сегмента, наростити обсяги продажів на більш ніж 40%, збільшити середній обсяг продажів на гектолітр на більш ніж 30%, що дозволило збільшити прибуток вп’ятеро.

Це дуже захоплююча перспектива, я з нетерпінням чекаю можливості приступити до нової роботи, щоб «Балтика» продовжила вносити свій позитивний внесок у результати «Carlsberg Group»,

— додав Ісаак Шепс.