Центральний виномаркет міста Чернігів «WINE TIME» організував зустріч із всесвітньо відомим виноробом!

22.10.2010 в 19:00 | Автор: pr. Man
 

Керуючись принципом суспільної відповідальності виномаркет «WINE TIME» дбає про розповсюдження культури вживання алкогольних напоїв серед жителів тих міст де працюють виномаркети.

Павло Руденок, директор виномаркету «WINE TIME», член Всесвітньої Асоціації Сомельє:

«WINE TIME» вважає, що на сьогоднішній день рівень культури вживання алкогольних напоїв є дуже низьким у нашій країні! А ще гіршим є те, що мало хто хоче брати на себе відповідальність систематично вести роз’яснювальну роботу, аби підвищувати рівень культури вживання алкогольних напоїв серед мешканців України. Саме тому, «WINE TIME» поставив собі за мету змінити ситуацію, що склалася! Ми докладемо усі можливі зусилля, щоб кожен українець навчився споживати алкогольні напої ВІДПОВІДАЛЬНО та ЯКІСНО!

Підтримати благі починання виномаркету «WINE TIME» прийшла наша землячка, відома співачка, фіналістка шоу «Суперзірка» на телеканалі «1+1», лауреат багатьох співочих конкурсів, Юлія Мороз:

Не зважаючи на те, що «WINE TIME» відкрився нещодавно, я вже відвідала його декілька разів та встигла оцінити усі переваги виномаркету! По-перше, він дуже зручно розташований — у самому серці Чернігова, його по праву можна назвати ЦЕНТРАЛЬНИМ ВИНОМАРКЕТОМ НАШОГО МІСТА!

По-друге, мене приємно здивував той факт, що «WINE TIME» організований згідно високих європейських стандартів та що тут працюють справжні професіонали своєї справи! Чудово, що виномаркет такого високого рівня з’явився у нашому місті!

І по-третє — найголовніше! «WINE TIME» прагне донести до кожного українця, що культурна людина має бути культурною у кожній життєвій ситуації, і момент вживання алкогольних напоїв не є виключенням. Я сама маю до культури безпосереднє відношення, от чому позиція виномаркету стосовно даного питання мені дуже імпонує і я її охоче підтримую!

У виномаркетах «WINE TIME» кожен бажаючий може не лише придбати вина відомих світових брендів за чесними цінами, а й отримати консультацію дипломованих сомельє, навчитися правильно дегустувати і споживати вино, дізнатися багато цікавих фактів з історії вин і виноробства!

Віталій Ковач, відомий сомельє, незалежний винний експерт, єдиний спеціаліст, дипломований Європейською асоціацією сомельє, з десятирічним досвідом роботи:

Справді, у виномаркеті «WINE TIME» працює школа сомельє і вже за тиждень відбудеться перший випуск наших Чернігівських студентів. До нашої школи може записатися кожен бажаючий навчитися розбиратися у неймовірно цікавому світі алкогольних напоїв та правильно їх вживати. Процес навчання у школі сомельє складається з 27 лекцій, протягом яких розглядаються правила дегустації спиртних напоїв, виноробні особливості різних країн світу та їхні відмінності. У практичній частині занять проходять дегустації 90 позицій різноманітних алкогольних напоїв!

Після офіційної частини заходу гості були запрошені на дегустацію всесвітньо відомих алкогольних напоїв: Porto, Jerez, Brandy, Gazella, Mateus, яку особисто провів пан Джордж з Саграпе.