Святкуймо особливе Різдво у Львові!

22.12.2015 в 10:32 | Автор: pr. Man
 

Фото: Святкуймо особливе Різдво у Львові!ТМ «Львівське» – український бренд з 300-річною історією, що єднає покоління українців, гостинно запрошує усіх львів’ян та гостей міста долучитись до народного святкового дійства. Починаючи з 19 грудня і аж до 14 січня кожен бажаючий матиме змогу не тільки цікаво розважитись на Новий Рік та Різдво, але й доторкнутись до звичаїв та багатої національної культури, додати теплих емоцій та гарних вражень під час незабутнього відпочинку у зимовому Львові.

Львів — чудове місто, що здавна ретельно зберігає старовинні традиції та звичаї українського народу. Саме у місті Лева із року в рік різдвяні гуляння набувають свого найбільшого розмаху та заохочують у святкову процесію усіх оточуючих, даруючи гарний настрій на цілий рік. Цьогоріч славне пиво «Львівське» традиційно підтримало для жителів та гостей стародавнього міста Лева цілу низку заходів на період Різдвяних свят, що розтягнуться майже на цілий місяць, починаючи з дня святого Миколая. Зокрема, на зимові свята за підтримки «Львівського» у центрі столиці Галичини буде відкрито традиційний Різдвяний Ярмарок на проспекті Свободи, проходитимуть виступи фольклорних музичних колективів та безліч інших розваг довкола Площі Ринок.

Гості свята зможуть поринути у атмосферу яскравого святкового вертепу, що буде переміщуватись по центру міста, за допомогою масок перевтілитись у певного персонажа вертепу (чорта чи козу, наприклад) та, таким чином, долучитись до історії традиційних різдвяних святкувань у Львові. Також під час свят гості заходів зможуть скуштувати чудовий зимовий напій — гаряче пиво «Львівське Різдвяне», а також зробити фото на пам’ять у нестандартних фотозонах.

Насолодитись виступами театрально-музичного колективу львів’яни та гості міста зможуть у святкові дні (з 7 по 10 січня включно).

Андрій Отрощенко, віце-президент з маркетингу компанії Carlsberg Ukraine:

У зимовий святковий період старовинне місто Лева оживає разом із своїми давніми звичаями та традиціями. Місто веселиться, а його старовинними вуличками неспішно ходять колядники та яскраві вертепи, наспівуючи святкові пісні. У прагненні розвивати автентичні традиції та популяризувати їх серед сучасного покоління перше українське пиво гостинно запрошує усіх охочих поринути у чарівну атмосферу свята та відчути особливе Різдво у Львові. Долучившись до львівських святкувань, вам безперечно захочеться сюди повернутися знову, аби поринути у незабутні враження найбільш масштабного та яскравого святкування Різдва у всій Україні!.