Україна ярмаркувала у Сорочинцях

26.08.2015 в 10:13 | Автор: pr. Man
 

Фото: Україна ярмаркувала у Сорочинцях.Цього року легендарний Сорочинський ярмарок відвідали понад мільйон гостей з усієї України та з-за кордону.

Організатори зазначають, що Сорочинський ярмарок-2015 можна по праву занести до Книги рекордів України і навіть Книги рекордів Гіннеса як найбільш відвідуваний виставково-ярмарковий захід. Серед гостей грандіозного фестивалю, відомого на весь світ завдяки творам Миколи Гоголя, було чимало почесних зарубіжних гостей. Сорочинці відвідали посли Великобританії, Грузії, Малайзії, В’єтнаму та інших країн.

Розважали гостей 150 аматорських колективів – це утричі більше, ніж рік тому. Не обійшлося і без відомих виконавців: в Сорочинцях заспівали DZIDZIO, «Друга ріка», «Лісапетний батальйон» і Марія Яремчук. Програма ярмарку була насичена майстер-класами з народних ремесел, культури і традицій. Усіх бажаючих вчили танцювати гопак, робити ляльку-мотанку, ліпити свічки, плести українські вінки і готувати вареники з найрізноманітнішими начинками. Також цього року організатори влаштували «Свято сала» і «Богатирські ігри».

За давньою традицією ярмарок відкрив сам Микола Гоголь. Микола Васильович не тільки декламував зі сцени і фотографувався з усіма бажаючими – також він почастувався чаркою домашнього полтавського «Первака», що виступив партнером гарного настрою на ярмарку.

Цього року однією з найколоритніших новинок Сорочинців-2015 стали фірмові «ШВИДКО БАРИ», де пригощали полтавським «Перваком» під полтавські канапки з салом.

Закарбувати незабутні емоції від ярмаркових гулянь гості могли за допомогою спеціального фотобоксу, що друкував миттєві «живі» фотографії і навіть розміщував їх у соціальній мережі.